logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890
employ

چگونه برای استارت آپ کارمند استخدام کنیم

استخدام سخت است اما استخدام برای استارت آپ ها سخت تر است. این شرکت ها بعنوان نهادی نوپا با گردش مالی محدود در صورت استخدام افراد اشتباه ممکن است منجر به شکست آنها شود. در نتیجه شما در این زمینه باید حساس باشید و سعی کنید بهترین استعداد ها را جذب کنید. در زیر به پاره ای موارد جهت استخدام اشاره شده است:

employ

۱- شرکت خود را با یک ماموریت و چشم انداز بسازید

در روز های ابتدایی فعالیت استارت آپ خود، شما به منابع مالی که حقوق های بالا بدهید دسترسی ندارید. برای اینکه افراد با استعداد را مجاب کنید که به شرکت شما بپیوندد ، نیاز است که شرکت را مجهز به یک ماموریت و چشم اندازی فوق العاده نمایید. بعنوان موسس شرکت، شما باید بتوانید چشم انداز بلند مدت خود را با کارکنان بالقوه خود به اشتراک بگذارید و شرکت خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید. “شما می خواهید تا آخر عمر خود آب شکر بفروشید، ویا می خواهید به من ملحق شوید و دنیا را تغییر دهید؟” این سوالی است که استیو جابز در زمان استخدام جان اسکولی، مدیر اجرائی پپسی در آن زمان، در حین استخدامش در اپل به وی می گوید.

employ

۲- طرفداران خود را استخدام کنید

استخدام طرفداران به این معنی است که شخصی استخدام کنید که گویی شرکت مال خود اوست و به ایده شما ایمان دارد. در نتیجه، از اشخاص معمولی برای شما سخت تر کار خواهد کرد. همچنین این افراد مناسب بازاریابی کلامی می باشند. اگر آنها واقعاً از کار کردن برای استارت آپ شما لذت ببرند به طور یقین برای دوست های خود نیز از شما بازخورد مثبت خواهند داد و آنها نیز مایل خواهند شد که برای شما کار کنند. اگر طرفداران شما دارای مهارت لازم نیستند سعی کنید به هر ترتیب جایی برای آنها پیدا کنید. نگرش در برخی موارد می تواند مهارت شغلی باشد.

employ

۳- استخدام کارمند از را دور را در نظر بگیرید

در صورتیکه نمی توانید استعداد های مورد نیاز خود را بصورت محلی پیدا کنید. سعی کنید از را دور اقدام به اینکار کنید. از راه دور به این معنی است شما می توانید به دنیایی از استعداد ها در سرتا سر دنیا دسترسی داشته باشید. اما اگر این روش نیز نمی تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. می توانید نسبت به استخدام بصورت پاره وقت اقدام نمایید.

employ

۴- سعی کنید از شما تعریف شود

تعریف هایی که دیگران از محیط کار شما می کنند می تواند وسیله ای برای جذب استعداد های درخشان باشد. اگر کارمندان کنونی شما از محل کار خود راضی هستند. در این مورد قطعاً با دوست های خود صحبت خواهند کرد. ساخت و حفظ یک فرهنگ سازمانی عالی، می تواند عاملی جهت کارکردن دیگران در این محیط باشد. افرادی که از کار، همکاران و محیط کار خود لذت می برند، به شدت کار می کنند و برای شرکت ارزش آفرینی خواهند کرد.

employ

۵- از روز اول برندسازی کنید

یکی از دلایلی که اشخاص مایل هستند برای شرکتی کارکنند، پرطرفدار بودن برند شرکت است. هر شخصی مایل است که در حرفه خود پیشرفت کند در نتیجه مبادرت به سرمایه گذاری در این راه می کند، یکی از این روش ها کار کردن برای برند های جدیدی است که فرصت رشد مناسبی را دارند. این موضوع از اهمیت بالای برخوردار است که شما دائماً و بصورت موثر برای شرکت خود در رسانه های اجتماعی و بلاگ ها و ملاقات ها بازاریابی کنید و به افراد نشان دهید که کار کردن برای شما چقدر می تواند خوب و موثر باشد.

employ

۶- بر روی استعداد های موجود خود تکیه کنید

افراد با استعداد مایلند با افراد با استعداد دیگر کار کنند. آنها علاقمند به رشد مداوم هستند و اطراف افراد با استعداد بودن باعث الهام بخشی و ایجاد انگیزه حرکت به سمت جلو می شود. یاد گیری از یکدیگر و جشن گرفتن موفقیت دیگران به ایجاد حرکت کمک می کند. و زمانیکه شما دارای استعدادهای قوی هستید، برای شما راحت تر خواهد بود که استعداد های ناب را جذب کنید.

employ

۷- پروژه های چالش برانگیز ارائه دهید

افراد با استعداد علاقه به وقت تلف کردن با پرژه های خسته کننده ندارند. آنها می خواهند به چالش کشیده شوند، پس سعی کنید به آنها پروژه های بزرگ، محرک و با اهداف جاه طلبانه ارائه دهید. مطمئن باشید آنها از عهده اینکار برآمده و از شما ممنون خواهند شد.

employ

۸- سعی کنید بصورت مداوم در رویدادهای گوناگون صحبت کنید

شما می توانید در جهت شکار افراد با استعداد مورد نظر خود در رویداد ها و ملاقات ها سخنرانی کنید. تعاملیاتی که در سخنرانی شما صورت می گیرد، فرصت مناسبی را جهت ارائه شرکت و دیدگاه های شما به همکاران بالقوه آینده ایجاد می کند. بعلاوه این مکان ها فرصتی را جهت ارتباطات بیشتر ایجاد می کنند.

منبع : https://zavoshsoftware.com

فاطمه Akar
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت