logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890

رویداد ایده پروری و کارآفرینی پزشکی

Metacell > رویدادهای ایده پروری و کارآفرینی برگزارشده > رویداد ایده پروری و کارآفرینی پزشکی

معاونت پژوهش و فناوری، مدیریت توسعه فناوری سلامت و دفتر ارتباط با صنعت دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با همکاری شتاب دهنده سلامت الکترونیک متاسل، رویداد ایده پروری و کارآفرینی “پزشکی” در سه موضوع سلول های بنیادی، خواب و سلامت دیجیتال  را برگزار کرد.

مهلت ثبت نام  در این رویداد تا ۳۰ بهمن ماه بود. ارزیابی اولیه ایده ها در تاریخ ۲ اسفندماه سال ۹۸ برگزار شد .قرار بر این بود که رویداد سه شنبه تا پنجشنبه ۶ لغایت ۸ اسفندماه برگزار شود اما متأسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور به تعویق افتاد و در تاریخ ۲ و ۳ اردیبهشت ماه سال ۹۹ به صورت مجازی برگزار گردید.

medical

در مدت زمان ثبتنام در رویداد حدود ۷۰ ایده دریافت شد. پس از ارزیابی اولیه ۱۶ ایده برای شرکت در رویداد انتخاب شدند.

  • ۴ ایده در محور خواب،
  • ۴ ایده در محور سلول های بنیادی 
  • ۸ ایده در محور سلامت دیجیتال
medical

پس از دو روز آموزش و رقابت مجازی، داوری نهایی ایده ها نیز به صورت مجازی برگزار شد.در نهایت در بخش خواب یک ایده، در بخش سلول های بنیادی به علت برابر بودن امتیازات دو تیم و در بخش سلامت دیجیتال نیز دو تیم به عنوان تیم های برتر انتخاب شدند. جوایز تیم های برتر ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی و امکان استقرار در مرکز رشد و یا شتابدهنده متاسل می باشد.

رویداد پزشکی
medical