logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890
great ideas

تمام ایده‌ها قبل از اجرا عالی هستند

تمام ایده‌های کسب و کار قبل از اجرا عالی هستند. اید‌ه‌ها قبل از اینکه واقعا فرصت محسوب شوند باید از یک سری موانع و واقعیت‌های دشوار عبور کنند. تعداد کمی از ایده‌ها با موفقیت این مرحله را سپری می‌کنند. هر کسی ایده‌هایی دارد. هر مشکلی که افراد با آن مواجه می‌شوند در واقع راه‌حلی در خود دارد که باید کشف گردد. همیشه مردم با نشان دادن یک راه بهتر ثابت می‌کنند که به این جمله ایمان دارند: “باید روش بهتری هم وجود داشته باشد”. این همان ایده‌ِ‌ی کسب و کار است.

Great ideas

یک فرصت، مهم‌تر از یک ایده است. ایده و فرصت تفاوت زیادی با هم دارند. در واقع فرصت، ایده‌ای است که برخی افراد می‌توانند آن را اجرایی کنند و شما بدین خاطر می‌توانید آن را اجرا کنید که توسعه‌ی محصول و تکنولوژی با موفقیت انجام خواهد شد،‌ افراد می‌خواهند به خاطر آن پول بپردازند، تیمی با قابلیت‌های اجرایی وجود دارد، منابع موردنیاز در دسترس است، و اقتصاد موثر خواهد بود. ولی ایده‌ها هیچ ارزشی ندارند چون هیچ کس صاحب آنها نیست و همه جا پر از میلیون‌ها ایده‌ی شناور است. فرصت‌ها آغاز چیزی هستند که می‌تواند خلق ارزش کند.

Great ideas

 واقعا سخت است که از ایده به فرصت برسیم.

اکثر ایده‌ها نقص‌های بسیار مهمی دارند که فقط افرادی که تجربه‌ی مناسب دارند می‌توانند به این نقص‌ها پی ببرند و افرادی که برای ایجاد این ایده‌ها تلاش نکرده‌اند از این نقایص بی‌اطلاع هستند.

وقتی واقعا به تهیه‌ی یک نمونه‌ی اولیه مشغول می‌شوید آنگاه متوجه خواهید شد که مشکل کار کجاست و ایده به ذهنتان خواهد رسید.

وقتی واقعا به تست کاربران و بازاریابی اولیه مشغول می‌شوید متوجه خواهید شد که هیچ‌کس خواستار آن نیست یا اینکه مشتریان کلا چیز متفاوتی می‌خواهند. سعی کنید به کاربران اولیه، مشتریان، توزیع‌کنندگان، یا کانال‌ها دسترسی پیدا کنید تا نقص‌های پنهان را کشف نمایید.

Great ideas

به نظرتان چرا من این سخنان دلسردکننده را با شما در میان میگذارم؟

اول به خاطر اینکه می‌بینم موارد ناراحت‌کننده‌ای در مورد ایده‌ها وجود دارد. مردم می‌خواهند بدانند کجا می‌توانند ایده‌های خود را بفروشند.

دوم به خاطر اینکه وقتی کسی در مورد بهبود محصول شخص دیگری ایده پیشنهاد می‌دهد(مثل ایده‌هایی برای بهبود فیسبوک و غیره)، به احتمال زیاد نقص مهمی در آن وجود دارد. حتی اگر خود شما هم ندانید، مالک آن محصول احتمالا می‌داند که چرا ایده‌ی شما موثر واقع نخواهد شد.

Great ideas

بنابراین شما با یک ایده چه کار میکنید؟

یک تیم جمع کنید، نسخه‌های اولیه‌ای از ایده‌ی خود را تهیه کرده و آن را راه‌اندازی کنید. می‌توانید ایده‌ی خود را با موفقیت اجرایی کنید، ولی اگر نتوانستید کسی را با خود همراه کنید از مشاور استفاده کنید.

Great ideas

منبع : http://www.modirinfo.com/content

فاطمه Akar
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت