logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890
Social Entrepreneurs

آیا شما کارآفرین اجتماعی هستید؟

کارآفرینان اجتماعی دید ما را نسبت به اجزای شرکتمان تغییر می دهند. آنها ما را وادار به درک این مطلب می کنند که گهگاهی بایستی یک کسب و کار چیزی فراتر از کسب منفعت باشد. این پیشگامان جهتی اخلاقی برای شرکت هایشان ایجاد می کنند و مشتریان به آن توجه می کنند.

Social Entrepreneurs

کارآفرینان اجتماعی چه کسانی هستند؟

Social Entrepreneurs

کارآفرینان اجتماعی گروهی از افراد هستند که به دنیای پیرامونشان توجه می کنند. آنها نیازی از جامعه شان را به طور کامل تشخیص می دهند و سپس به دنبال راه های برطرف کردن این نیاز هستند به گونه ای که بتوانند در عین حال ایجاد منفعت کنند. بسیاری ازشرکتها تامز را دوست دارند. او کسی است که به ازای هر جفت کفشی که مصرف کنندگان می خرند، به یک بچه نیازمند، یک جفت کفش می دهد. این عمل هم تأکید به ایجاد یک محصول با کیفیت دارد و هم به مشتریانشان می آموزد که آنها نیز در چنین فرآیندهایی نقش بازی می کنند. شرکت های دیگر هم به این موضوع توجه کرده اند. برای مثال :

آمازون اسمایل

آمازون برنامه  ” آمازون اسمایل “ دارد. آمازون بخشی از سود خود  را به یک موسسه خیریه می دهد که شما می توانید از یک لیست انتخاب کنید و به شما یک فرصت می دهد که همزمان با خرید کردن، مبلغی را پس بگیرید.

البته راه های زیادی برای یافتن ایده برای یک کسب و کار اجتماعی وجود دارد که اگر علاقه مند باشید می توانید نمونه ای از آنها را در لینک “نمونه ای از چند کسب و کار اجتماعی موفق” مطالعه نمایید.

Social Entrepreneurs

چرا باید یک کارآفرین اجتماعی بود؟

Social Entrepreneurs

طرز فکر کارآفرین اجتماعی با یک مدیرعامل متفاوت است. تمرکز کسب و کار آنان هم کمک به جامعه و هم کسب منفعت است. آنان هم به اهداف بلندمدت و هم به اهداف کوتاه مدت توجه می کنند. کارآفرین اجتماعی بودن به شما این فرصت را می دهد که باتوجه به اهمیتی که برای جامعه قائلید،  اقدامات مناسب را انجام دهید. همچنین به مصرف کنندگان نشان می دهد که شرکت شما  حقیقتا به منافع جامعه فکر می کند. راه اندازی یک شرکت بشردوستانه، چیزی است که خیلی از مصرف کنندگان به آن توجه می کنند و از اینکه از چنین شرکت هایی حمایت کنند خوشحال می شوند.

Social Entrepreneurs

چگونه می توان یک کارآفرین اجتماعی شد؟

Social Entrepreneurs

در عمل تبدیل شدن به کارآفرین اجتماعی از آنچه به زبان می گوییم، سخت تر است. آسان ترین قسمت، یافتن دلیل اهمیت دادن شما به این مفهوم است. سخت ترین قسمت، یافتن روشی برای ترکیب کردن آن با مدل کسب و کارتان است(و یا برعکس). کارآفرینان اجتماعی، متفکرانی خلاق هستند. آنها راه حل های متعددی را برای تأمین سرمایه، محصولات یا خدمات برای خیریه های منتخبشان پیشنهاد می کنند و در عین حال سود خالص جهت تداوم رشد کسب و کارشان را نیز بدست می آورند.

Social Entrepreneurs

کارآفرین اجتماعی شدن در مورد ایجاد یک ارتباط بین شما، مصرف کنندگان و مسئولیت اجتماعی ای است که همه ی ما نسبت به هم داریم.

Social Entrepreneurs

ما به عنوان دارندگان کسب و کار، فرصت های بزرگی برای ایجاد تغییر از طریق خط مشی ها را داریم. می توانیم روی مسائلی که برایمان اهمیت دارد، تاثیر بگذاریم و نقش بیشتری در تغییرات دنیا داشته باشیم.

منبع : http://www.modirinfo.com/content

فاطمه Akar
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت