logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890
startup weekend

نکات موفقیت در استارتاپ ویکند چیست؟

آمادگی ذهنی داشته باشید

[/vc_column_text]

تمرکز اصلی در استارتاپ ویکند، ایجاد یک ایده جدید است. بیشتر شرکت کنندگانی که وجود دارند، دارای ایده هستند . می خواهند آن را با کمک بقیه و سرمایه گذاران به مرحله اجرا بگذارند. ایده را در ۶۰ ثانیه بیان کنید. پس حتما از قبل روی ایده خود و نحوه بیان آن تمرکز و تمرین کنید تا بتوانید نظر داوران برای قبول شده ایده به مرحله بعد، بدست بیاورید.

این نکته را در نظر داشته باشید که تیم شما متشکل از افراد با استعداد و توانایی های مختلف است. خیلی مهم است که بتوانید که با اعضای تیم یک ارتباط موثر و صمیمانه ای داشته باشید تا بتوانید ایده خود را به بهترین شکل اجرا کنید. سعی کنید چند روز قبل از مسابقه، خود را درگیر مشکلات و مسائل نکنید تا تاثیری  منفی بر ذهن شما نداشته باشد.

استارتاپ ویکند، یک شانس برای شماست که حداقل بتوانید مهارت خود را گسترش دهید، پس حتما از قبل برنامه ریزی های لازمه برای شرکت در این رویداد انجام دهید. اگر قصد ارائه یک ایده را دارید، باید بدانید که این ایده چه نوع مهارت هایی را برای اجرای آن نیاز دارد. اگر هم قصد شرکت به عنوان متخصص را دارید، تخصص خود را حتما از قبل به صورت دقیق بیان نمایید. هیچگاه خود را در آن جا دست کم نگیرید، این یک فرصت برای شماست که بتوانید مهارت های خود را به نمایش بگذارید. تمام تلاش خود را بکنید که بهترین باشید.

Success in Startup Weekend

وسائل مورد نیاز در استارتاپ ویکند

شما چه چیزی نیاز دارید که به استارتاپ ویکند بیاورید؟ این سوالی است که افرادی که بار اول قصد شرکت در آن را دارند، می پرسند. کامپیوتر، شارژر کامپیوتر، موبایل و شارژر آن و هر وسیله الکترونیکی که برای کسب وکار خود نیاز دارید، حتما باید همراه خود داشته باشید.

سعی کنید خوشتیپ باشید، چون در آنجا شرکت های بزرگ شما را مشاهده خواهند کرد و توانایی و مهارت های شما را خواهند دید. پس خیلی مهم است که حداقل با ظاهری مناسب در استارتاپ ویکند ظاهر شوید. فقط در حد یک عدد لباس همراه خود داشته باشید که اگر لباستان کثیف یا پاره شد، بتوانید سریعا آن را عوض کنید.

خوارکی و غذا به شما داده می شود اما اگر از غذای مخصوصی استفاده می کنید، حتما همراه خود بیاورید.

Success in Startup Weekend

زمانبندی را در نظر داشته باشید

شما فقط ۵۴ ساعت فرصت دارید تا ایده خود را در استارتاپ ویکند به مرحله اجرا برسانید. پس باید زمان را تا می توانید مدیریت کنید و تمرکز خود را فقط به انجام کار به نحو احسن معطوف کنید. استراحت کافی داشته باشید و تمام انرژی خود را در روز اول هدر ندهید. البته باید قوی شروع کنید تا بتوانید انگیزه لازم را به دست بیاورید ولی ثابت نگه داشتن انرژی و پرهیز از کارهایی که باعث اتلاف زمان می شوند، خیلی مهم می باشد.

Success in Startup Weekend

افق دید خود را وسیع کنید

هدف استارتاپ ویکند، ایده دادن و پیدا کردن دوست یا کار نیست. هدف اصلی آن یادگیری فعالیت هایی است که برای رسیدن به یک ایده و اجرایی کردن آن انجام می شود.

تمامی افرادی که در استارتاپ ویکند شرکت می کنند، در یک زمینه تخصص دارند. آن ها بهترین منبع یادگیری برای شما هستند. تا علاوه بر اضافه شدن به خود، از کمک آن ها برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید. توصیه می کنیم که حتما با بقیه افراد تیم، یک ملاقات کوتاه داشته باشید.

همانطور که بیان شد، استارتاپ ویکند یک شانس عالی برای شما است که بتوانید:

  • علاوه برآشنایی با روند اجرایی کردن یک پروژه
  • با افراد و دانش های جدید آشنا گردید و آن در کسب وکار خود به کارببرید.

منبع: https://seokar.com/news/startupweekend

فاطمه Akar
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت